Aktuální nabídka cenově zvýhodněných nebo nově uvedených produktů včetně sezónních akcí740px-Protherm-logo.svg

Protherm Závěsné Plynové Kotle Panther Condens


Nová řada závěsných kondenzačních plynových kotlů pro vytápění s možností přípravy teplé vody v externím zásobníku nebo průtokovým ohřevem. Více informací zde.

big_protherm-panther-condens-25-kko-plynovy-kotel-zavesny-kondenzacni_2


vaillant-logo

Závěsný kondenzační plynový kotel VU ecoTEC pro


Závěsný plynový kondenzační kotel pro vytápění na zemní plyn s modulací výkonu 24 - 100% a vysokou účinností až 108%. Vzhledem k širokému standardnímu sortimentu certifikovaného odkouření a kompaktním rozměrům kotle je umístění v bytových jednotkách velice variabilní. Ke kotli lze připojit jak prostorové termostaty, tak i ekvitermní eBus regulaci v závislosti na venkovní teplotě. Více informací zde.

animace03


NEST TERMOSTAT - ušetří 2/3 nákladů za teplo


Chcete-li regulovat teplotu ve svém příbytku, pořiďte si Nest termostat, který na trh uvedli dva bývalí inženýři firmy Apple. Nest termostat je inteligentní termostat, který se dokáže naučit regulaci teploty, aniž byste si ji museli vždy nastavovat.

files-clanky-clanek-12-1352465197x650x300x1


Viadrus_logo

Novinka Viadrus: Kondenzační kotel NAOS K4

NAOS K4 je řada nástěnných kondenzačních kotlů. Výměník kotle je vyrobený z kvalitní nerezové oceli. Kotle jsou dodávány ve 3 variantách: pouze pro vytápění bez možnosti ohřevu teplé vody, s průtokovým ohřevem teplé vody a s přípravou na připojení externího nepřímotopného zásobníku. Více informací zde.

Pasted Graphic 1


baxi-logo

Aktuální ceník Plynových kotlů značky Baxi


Aktuální ceník s cenami platnými od 1.3.2014 naleznete zde.

Pasted GraphicJunkers_Logo

Plynové kotle Ceraclass nyní ještě výhodněji!


Od 10. března 2014 firma Junkers snížila ceny plynových konvenčních kotlů řady Ceraclass. Vaše náklady na vytápění a ohřev vody tak mohou být výrazně nižší než doposud. Více informací zde.

00016182_w734baxi-logo

Baxi rozšiřuje nabídku kondenzačních kotlů o modely řady Duo-tec HT

Tyto kotle jsou ideální pro výměnu za stávající kotel, jsou vybaveny nejmodernější kondenzační technologií, digitálním ovládacím panelem a automaticky přepínaným 2-rychlostním čerpadlem. Umožňují ovládání až dvou smíšených okruhů. Více informací zde.

000954_05_001600vaillant-logo

Vaillant představuje nové závěsné kondenzační plynové kotle VU ecoTEC plus 80 - 120 kW

Od dubna 2013 společnost Vaillant Group CZ uvedla na nové závěsné kondenzační kotle VU ecoTEC plus o výkonech 80, 100 a 120 kW. Podrobné informace zde.

atmotec_turbotec-2


vaillant-logo logo

Vaillant a Nová zelená úsporám 2013

Registrované výrobky Vaillant zařazeny v programu MŽP Nová zelená úsporám 2013. Seznam výrobků zde.


740px-Protherm-logo.svg

Využijte nabídku Protherm plynových kondenzačních kotlů Tiger a Panther

Prothem nabízí nejnovější řadu plynových kondenzačních kotlů Tiger Condens a Panther Condens za výhodné ceny. Ceník zde.

fa96c9d17f59a09767327d5779652607 najlepsim-exponatom-vystavy-aqua-therm-2011-je-tiger-condens-4712-big-image


740px-Protherm-logo.svglogo-1

Kotle Protherm se slevou

Získejte výhodnou cenu elektřiny i zemního plynu a k tomu navíc slevu na elektrický kotel ze sortimentu společnosti Protherm. Elektrokotel je vhodný pro vytápění bytů i rodinných domů a s propojovacím příslušenstvím pak také pro přípravu teplé vody. Více informací zde.


logo-karma

Výprodej vestavných spotřebičů a plynových kotlů

Dovolujeme si Vás upozornit na probíhající výprodej vestavných spotřebičů a plynových kotlů značky Karma. Více informací zde.
logo_thermona

Program PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY výrobků Thermona

Společnost Thermona zavádí s platností od 1.ledna 2013 Program prodloužené záruky 2+1 na všechny typy kotlů. V praxi to znamená, že na všechny typy kotlů prodané od 1.1.2013 a zároveň vyrobené od 1.8.2012, se vztahuje prodloužená záruka 36 měsíců od data uvedení do provozu. Tato lhůta slouží po splnění záručních podmínek pro odstranění případné výrobní vady. Pro případ výměny výrobku nebo zrušení kupní smlouvy po dobu 24 měsíců od data uvedení do provozu platí příslušná ustanovení zákonných předpisů. Vice informací zde.
Naše webové stránky používají soubory cookies, abychom Vám při jejich prohlížení poskytli tu nejlepší zkušenost. Pro využití našich stránek s maximální mírou pohodlí přijměte prosím všechny soubory cookies na našich webových stránkách.